Propozycje na forum
Witajcie, mam kilka propozycji na forum może którąś z nich wykorzystacie.

1. Dodanie ShoutBox'a do luźnych rozmów.
2. Dodanie w bloku po prawej stronie "Kontakt z administracją", byłby tam widoczny np Steam i nick właściciela.
3. Na samym dole dodać coś w stylu x osób odwiedziło forum w x czasie, albo użytkownicy którzy byli dostępni na forum przez 12/24 godziny.
4. Skoro nie da się dawać repki na forum to lepiej ogólnie ten przycisk wyłączyć.
5. Przesunąć te przyciski tak jak jest na SS: http://i.imgur.com/A7lNRIC.jpg
6. Naprawić błąd że nie pokazuje się toolbox przy pisaniu postów dla paru osób (chodzi o modyfikowanie tekstu).
7. Jak jest "hoover" na niektóre przyciski to jest ze starego stylu czyli niebieski, to zmienić na pomarańczowy.
8. Kolor loga również wypadało by zmienić na pomarańczowy skoro taki styl forum jest Big Grin.
  Odpowiedz
Mi sie podoba Wink  +1
  Odpowiedz
Ogólnie zmienić styl forum mi się wydaje taki za prosty,a tu praktycznie nic nie ma więc jeszcze gorzej.
[Obrazek: 2d0jccz.jpg]
  Odpowiedz
@UP
o to nam chodzilo Smile
Forum ma byc proste i przejrzyste
  Odpowiedz
(07-21-2017, 04:28 PM)JKob napisał(a): Ogólnie zmienić styl forum mi się wydaje taki za prosty,a tu praktycznie nic nie ma więc jeszcze gorzej.

Im prostszy styl forum i na nim jest jak najmniej nawalone, tym szybciej strona działa.

To jak z tymi propozycjami, zostaną wprowadzone Tongue ?
  Odpowiedz
shoutbox, kontakt z administracją i dawanie repki jak dla mnie by się przydało
  Odpowiedz
Wciąż uważam, że forum jest dopiero w trakcie reinicjacji, także takie rzeczy możliwe, że będą stopniowo wprowadzane.
[Obrazek: 4763eaf832ed4a8bae0be54d5e999aba.1.gif]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości