[HNS] Propozycja : <Kolorowy chat>
1. Twój nick : Cr4SheR
2. Twoje steamid : STEAM_1:0:244565643
3. Propozycja : Strażnicy mają często problem, ponieważ ludzie nie patrzą na tabelę i nie zwracają uwagi na nametag przed nickiem strażnika. Moją propozycją jest nadanie jakiegoś koloru czatu strażnikom. Nie musi to być mocny kolor jak ma admin lecz taki słaby, żeby odróżniał się od admina.
4. Co propozycja mogłaby zmienić na serwerze: Mogło by to przestrzec graczy przed łamaniem regulaminu, gdyż wiedzieli by że na serwerze jest "Stróż Prawa".

Big Grin
  Odpowiedz
Jestem za, zawsze lepiej jest żeby 'łamacz regulaminu' wiedział że jak ty to ująłeś "Stróż Prawa" jest na serwerze Smile

Odpowiedz
Szczerze? Gram co prawda od 2 dni na HNS i nie mam nawet kilku godzin na serwie, ale wg. mnie najlepsze, co moze byc to taki tajny agent aka straznik, juz wam tlumacze dlaczego... gdy gracz widzi admina i ma choc troche oleju w glowie, to nie odawala jakis glupot, tylko czeka, az admin wyjdzie i wtedy sie zaczyna..., a tak straznik moze wylapywac pewne rzecz i zachowania, ktore przy adminie by nigdy nie mialy miejsca.
  Odpowiedz
Thumbs Up 
(02-14-2018, 12:10 PM)AlbiŚ napisał(a): Szczerze? Gram co prawda od 2 dni na HNS i nie mam nawet kilku godzin na serwie, ale wg. mnie najlepsze, co moze byc to taki tajny agent aka straznik, juz wam tlumacze dlaczego... gdy gracz widzi admina i ma choc troche oleju w glowie, to nie odawala jakis glupot, tylko czeka, az admin wyjdzie i wtedy sie zaczyna..., a tak straznik moze wylapywac pewne rzecz i zachowania, ktore przy adminie by nigdy nie mialy miejsca.

Strażnik aka tajny agent. AlbiŚ masz dużo racji i mogło by coś takiego być jestem za.
  Odpowiedz
(02-14-2018, 12:10 PM)AlbiŚ napisał(a): Szczerze? Gram co prawda od 2 dni na HNS i nie mam nawet kilku godzin na serwie, ale wg. mnie najlepsze, co moze byc to taki tajny agent aka straznik, juz wam tlumacze dlaczego... gdy gracz widzi admina i ma choc troche oleju w glowie, to nie odawala jakis glupot, tylko czeka, az admin wyjdzie i wtedy sie zaczyna..., a tak straznik moze wylapywac pewne rzecz i zachowania, ktore przy adminie by nigdy nie mialy miejsca.

Moim zdaniem lepiej zapobiec łamaniu regulaminu, niż czekać aż ktoś go złamie żeby go ukarać. A po za tym strażnik i tak może co najwyżej kickować xd
  Odpowiedz
Jesli ktos chce zlamac regulamin, to co prawda tak czy siak to zrobi, ale im szybciej to zrobi i zostanie ukarany, tym mnie osob trzecich ucierpi przez to, jezeli wiesz oco mi chodzi Dx zreszta straznik moze zawsze admina zawolac :v
  Odpowiedz
Albiś niestety ale strażnik ma tylko funkcję kick'owania, twój pomysł jest nawet dobry, napisz taką propozycję.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości