Podanie Na Admina Juniora
Imię : Kamil
Nick : jacĸ danιelѕ®
Dlaczego ja ? : Gdyż nie podoba mi się chaos panujący na serwerze a jest to bardzo fajny serwer, który mi się spodobał.
Doświadczenie : Na dwóch serwerach w cs go byłem adminem ( Surf oraz 1vs1). 
Ile potrafisz dziennie siedzieć na serwie : Siedzę po około 4-7 godzin. Wink)
Regulamin : Przeczytałem cały 10/10
Co chciałbyś zrobić dla serwera : utrzymać porządek ! Uspokajałbym dzieci, które się drą na cały serwer czasem chciałbym ich zmutować żeby się uspokoiły.
Pare zdań o mnie : Interesuje się koszykówką, piłką nożną, oraz kickboxingiem (sam go trenuję i serdecznie pozdrawiam, może pomóc w obronieniu się przed atakującym) 

Mam nadzieję, że moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone [Obrazek: wink.png]
  Odpowiedz
Rekrutacja aktualnie jest zamknięta. Co do podania... Troszkę odpycha to, że niektóre zdania są takie same jak na podaniu na arenie. Można już było się bardziej postarać. Wiek też nie spełnia minimalnego wymagania, aczkolwiek gdyby było rekru ON osobiście byłbym na lekkie TAK ( widziałem jak się zachowujesz na arenie i myślę, że poradziłbyś sobie na tym stanowisku ).
[Obrazek: TR1K7GX.gif]
  Odpowiedz
(02-10-2018, 08:09 AM)MoJoT napisał(a): Rekrutacja aktualnie jest zamknięta. Co do podania... Troszkę odpycha to, że niektóre zdania są takie same jak na podaniu na arenie. Można już było się bardziej postarać. Wiek też nie spełnia minimalnego wymagania, aczkolwiek gdyby było rekru ON osobiście byłbym na lekkie TAK ( widziałem jak się zachowujesz na arenie i myślę, że poradziłbyś sobie na tym stanowisku ).
A co do podania to faktycznie skopiowałem te zdania i wstawiłem, ponieważ jestem leniem i mi się niezbyt chciało. :p Dużo osób mi mówiło, że rekrutacja jest ON, więc nie wiedziałem. Smile
Dzięki Wink
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości