Dodanie przydatnych rzeczy które mogą urozmaicić grę.
Witam otóż mam parę propozycji które według mojej opinii wpłyną pozytywnie na grę.
-Dodanie spadochronu
-Dodanie komend ułatwiających bhopa na scroolu (aby nie był on drętwy i co 2 skok nie kończył się spowolnieniem)
-Urozmaicenie Vipa, modele postaci, autobh, itp. itd.

I jak na ten moment to jedyne braki jaki zdołałem zauważyć.

Pozdrawiam Krashek
  Odpowiedz
Bhop masz w shopie stary, ale model vipa fajna sprawa wg. mnie Tongue
  Odpowiedz
(02-07-2018, 11:30 PM)AlbiŚ napisał(a): Bhop masz w shopie stary, ale model vipa fajna sprawa wg. mnie Tongue

Zgadza się natomiast nie zawsze jest czas aby go kupić, jestem przekonany że komendy te ułatwią kz czy przejście DR Smile
  Odpowiedz
Model postaci dla vipa to dobry pomysł, aczkolwiek bhop w masz w shopie i nie widzę potrzeby oddawania komendy, a spadochron wg mnie zbędny, Vip ma double jumpa wiec jeżeli potrafi go mądrze wykorzystać to spadochron nie będzie mu potrzebny Smile
  Odpowiedz
Tak więc co do bhopa z shopu to myślałem że daje on również komendy na strafy itp. jak jest to zaimplementowane na serwerze HNS jednak tak nie jest. Brak ów komend powoduje duży problem w przechodzeniu kztów (blokuje przy robieniu 90 czy mocniejszych stref) i uniemożliwia przejście trudniejszych surfów. Ogólnie psuje rozgrywkę i utrudnia zabawy na mapach.
  Odpowiedz
W zasadzie dziś próbowaliśmy się pobawić na surfie i brak powyżej wymienionych przez kolegę rzeczy, faktycznie znacząco wpłynął na przebieg zabawy, pewnych rzeczy po prostu nie dało się przejść. Także jestem za poprawieniem BHOP Wink także przez to zmieniłem swoje zdanie
  Odpowiedz
Przy okazji jak vip by dostał model postaci to admini i [email protected]  tez mogli by dostać. 

A admin mógł by mieć taki model =>https://gamebanana.com/skins/141078
A co do vipa to znalazłem coś takiego https://zombie-mod.ru/uploads/posts/2010..._joker.jpg

Oczywiście to są tylko propozycje. Takie modele znalazłem na innych sieciach cs go i
 myślę że było by fajnie zobaczyć takie albo inne modele na naszym JB
  Odpowiedz
Rzadko wpadam na ten serwer, ale propozycja krashka mogła by dobrze wpłynąć na grę gdyż, gra nabrała by jeszcze więcej sensu na tym serwerze. [email protected]!xT3r twoja propozycja pokazanych na górze modeli było by zajebis*** gdyż jakoś by się odróżniało adm/[email protected] i na dodatek są to fajnie dobrane modele. Big Grin
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości