Szczere przeprosiny!
Wink 
Cześć! Na wstępie chciałbym szczerze przeprosić wszystkich graczy, na których odbiło się moje negatywne zachowanie w ostatnim czasie. Nie będę ukrywał, że sytuacja w moim życiu ostatnimi czasy nie jest najlepsza, ale to nie usprawiedliwia mnie z tego typu zachowania. Możliwe, że byłem zbyt surowy, a zarazem wulgarny i właśnie za to chciałbym Was z całego serca przeprosić. 

No ale z drugiej strony, niektórzy na pewno sobie na to zasłużyli. Może i nie byłem fair wobec niektórych osób, ale tylko dla tych, którzy nie byli fair wobec mnie. Rozumiem, że niektórzy z Was na serwerze mogą mnie nie lubić, ale takie uwagi możecie pozostawić dla siebie, szczególnie że oglądając demka dowiedziałem się sporo rzeczy o sobie. Poważnie, nie lubię gdy ktoś mówi o mnie nieprawdę.

Szczególne przeprosiny kieruję w stronę gracza TheKeilo5684V2, QueQuality i BotBunt.
TheKeilo5684V2 czego my sobie na tym privie nie napisaliśmy... Sporo się tam działo. Ale wiesz, nie możesz z każdą drobnostą iść ze skargą na forum. Od tego masz język, aby normalnie porozmawiać... Wyjaśnić dlaczego zostałeś zabity, wytłumaczyć mu spokojnie, że postąpił źle i co powinien teraz zrobić. Skarga nie jest najlepszym rozwiązaniem, bo będziesz źle spostrzeganym przez innych graczy serwera.

QueQuality możliwe, że 4 godziny na CT to przesada, ale zrozum, że jeżeli zostało 4 więźniów i żaden nie jest zbuntowany, a Ty robisz ostatnią reakcję na zabijanie, to można dostać szału. Od tego masz mapę, aby na nią iść z pozostałymi graczami. Ostatnią reakcję ostatecznie stosuje się gdy jest bardzo dużo TT, co idzie za tym, że będzie ciężko ich wszystkich ogarnąć, ale też staramy się tego nie robić. Powiedz mi kiedy ostatni raz robiłem ostatnią reakcje? W wakacje, czyli ponad 5 miesięcy temu? Nie warto, uwierz. Możliwe, że lubisz ostatnią reakcję, ale zastanów się czy więźniowie lubią. Gra polega na tym, żeby dobrze się bawić, a czy to jest Twoim zdaniem zabawa? I nie zbaowałem Cię dlatego, że przez to zginąłem, ale dlatego, że nie myślisz o innych i robisz wszystko, aby zdobyć fajki. Jeżeli tak nie jest, udowodnij to przez sposób Twojego prowadzenia. Prawdę powiedziawszy lepiej zrobić Sajmon mówi, lecz to też nie jest najlepsza opcja. Stosuje się tego gdy gracze się buntują, a nie gdy wszyscy grzecznie stoją w szeregu i posłusznie wykonują polecenia Wardena. Nie tędy droga! Zachęcam Cię do przeczytania tego artykułu, myślę że w dużym stopniu pomoże Ci w kreatywnym prowadzeniu i skutecznym ogarnianiu buntów: 
https://studioadept.net/archive/index.php?thread-25.html

BotBunt możliwe, że nie zachowałem się najlepiej w stosunku do Ciebie, ale sam musisz przyznać, że Ty nie zachowałeś się lepiej wobec mnie. Komenda powtórz jest dla osób, które rzeczywiście nie usłyszały komendy, a Ty używałeś jej w każdym możliwym momencie, nawet gdy Warden nie wyda żadnych poleceń, a to tylko dlatego aby mnie zdenerwować?  Zrozum, że w ten sposób blokujesz komendę innym graczom, którzy rzeczywiście nie dosłyszały komend, co jednocześnie denerwuje innych graczy, a co zs tym idzie, odechciewa im się grać na serwerze. Robiłeś ze mnie po prostu debila, wmawiając mi, że masz problemy ze słuchem. Możliwe, że kara była zbyt surowa, ale zrozum, że po 30 minutach powtarzania w kółko tych samych komend może doprowadzić do szału.

Jeszcze raz wszystkich przepraszam i dopiero teraz zrozumiałem jaki ze mnie hipokryta. Parę miesięcy temu tłumaczyłem jednemu z adminów serwera, że nie można swoich emocji rozbijać na serwerze, a ja sam nie zachowałem się lepiej. Powinienem być bezwzględny, a zarazem sprawiedliwy, tak jak przystało na dobrego administratora. 

W tym momencie nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam miłego wieczoru i udanego Sylwestra! 
„You know what? You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them”.
  Odpowiedz
Według mnie zrobiłeś się po prostu za bardzo poważny.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości