[HNS] <Cr4SheR>
Imię: Adrian
Nick: Cr4Sher
Dlaczego właśnie Ty miałbyś zostać [email protected] ?: Miałbym zostać [email protected] dlatego że : Potrafię się dogadać z każdym graczem (prawie Big Grin ), staram się nie łamać regulaminu i dobrze mi to wychodzi a także potrafię wyczuć kiedy coś jest żartem a kiedy obrazą. Smile

Doświadczenie w Byciu [email protected]: [email protected] nigdy nie byłem ale byłem 2-3 razy adminem na serwerach w cs 1.6. W cs:go nigdy nie byłem [email protected] i chciałbym tego doznać Big Grin .

Ile potrafisz dziennie przesiadywać na serwerze?: 2-6h zależy od ilości wolengo czasu.

Jaką masz Znajomość Regulaminu ? : 9/10

Co chciałbyś zrobić dla Serwera? : Pożytek, tzn banowanie tych którzy łamią regulamin a także być miłym junior adminem. Wink

Parę zdań o Sobie [3 Zdania złożone] : Jestem wesołą a także kreatywną osobą i szybko się uczę. Kocham sport (piłkę nożna Heart ) i gry komputerowe w tym cs:go. Szybko nawiązuje znajomości, w tym z graczami i potrafię wyczuć czy ktoś jest fałszywy. Big Grin

Pozdrowionka Smile Tongue Angel
Dam Ci wskazówkę. Napisz podanie porządnie, bo tak, to od razu możesz zapomnieć o pozytywnym rozpatrzeniu Twojego podania.
Zacznij może od uzupełnienia tytułu. Tam gdzie masz TUTAJ WPISZ SWÓJ NICK, z reguły daje się swój Nick Wink
„You know what? You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them”.
(12-26-2017, 07:10 PM)Viperovsky napisał(a): Dam Ci wskazówkę. Napisz podanie porządnie, bo tak, to od razu możesz zapomnieć o pozytywnym rozpatrzeniu Twojego podania.
Zacznij może od uzupełnienia tytułu. Tam gdzie masz TUTAJ WPISZ SWÓJ NICK, z reguły daje się swój Nick Wink

Przepraszam, bo drugi raz pisałem od nowa i zapomniałem kompletnie o banałach:/
Ale jest już chyba okey, dziękuje za poprawkę. Smile
Na TAK
Mikrofon i jestem na tak Big Grin
(12-29-2017, 12:39 AM)Sketcher napisał(a): Mikrofon i jestem na tak Big Grin

Jest i mikrofon Smile
Odrzucone
.
Odrzucone, Zamykam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości