Żegnam :) Majka
Cześć, a tak właściwie dowidzenia. Myślę że nie ma sensu być już dłużej w otoczeniu które cię obraża nie szanuje. Nie chce tu robić wiele nie domówień ponieważ, powiem wprost. Dlaczego odchodzę? Odchodzę ponieważ zostałam potraktowana w sposób poprostu karygodny, ale nie chce tu nikogo karać bo nie w tym sens. Ten czas spędzony z wami był niezapomniany i dziękuję najbardziej Xaran'owi za to że wytłumaczył mi wiele rzeczy. Jeżeli chce ktoś zagłębić się w te sprawę zapraszam do obejrzenia demek 06.12.2017r. Od godziny 21-21:41 Powiem tylko że po prostu osoby które mówiły do mnie w taki sposób czyli nijaki Lilh czy jak on tam ma, OBRAZIŁ mnie w taki sposób że nie chce już uczęstniczyć, a zresztą naprawdę zobaczcie demka ;d Mapa The Dust 2 1.6 podajrze Żegnam! Dzięki <3

Odchodzenie z powodu jednej (?) osoby, nieźle. Smile
Po co zwracać uwagę na takiego idiotę?
Nie przejmuj się.. Wielu graczy i cała administracja jest po twojej stronie, a lihri już na perma. Wracaj tu i to szybko Smile
Nie była to jedna osoba. Po tym zdarzeniu zostałam jeszcze zwyzywana na priv. I ta osoba powiedziała że jestem już na serwie wyzywana przez 2-3 moze i 4 osoby. Dzięki, muszę się zastanowić, myślę że tu zostanę. ☺

(12-06-2017, 11:23 PM)maksbp napisał(a): Odchodzenie z powodu  jednej (?) osoby, nieźle. Smile

Nie jednej, akurat to kilku ale wymienilam osobę która najbardziej się do tego przyczyniła.

Nie rozumiem po co przejmujesz się słowami jakiegoś randoma z CSa. Ja na takich mam wyjebane i żyję.
„You know what? You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them”.
Po jakiego grzyba być tak emocjonalnym na słowa innych kiedy jest opcja ZABLOKUJ KOMUNIKACJĘ jeśli się tak przejmujesz słowami danej osoby xD
Słuchaj kumpela nie przejmuj się takimi olej to. Wracaj do nas

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości