Przeprosiny Administracji
Chciałbym z serca przeprosić całą administrację z powodu moich problemów. Chciałbym abyście mi wybaczyli, ponieważ chciałbym jeszcze u was pograć. Nie mam co robić więc myślę, że mi wybaczycie i pogodzimy się i nie będę sprawiał problemów ,ponieważ obiecuję się zmienić
  Odpowiedz
Swojego zdania nie zmienię. Jestem na NIE.
  Odpowiedz
Jak dla mnie Twoje przeprosiny są nic niewarte. Obiecałeś zmienić się już parę miesięcy temu, ale jak widać, nic z tego nie wyszło. Kiedy wydaje Ci się, że nikt nie może Ci nic zrobić, zaczynasz robić swoje, jednak gdy uświadomisz sobie po fakcie, że jesteś na przegranej pozycji, zgrywasz niewiniątko, które chce się poprawić, a już nieraz pokazałeś nam, że tak nie jest. 

Preferuję Ci szczerze przemyśleć swoje zachowanie i wyciągnąć z zastałej sytuacji wnioski bazując na tym, co napisali Ci inni na Discordzie. Szanuję osoby, które są w stanie przeprosić, o ile są szczere, a nie wydaje mi się, żeby Twoje właśnie takie były. Pokaż, chociażby na Discordzie, że potrafisz się zachować i wtedy Administracja podejmie decyzję, o Twoim dalszym losie. 

Musisz być jednak świadom tego, że może to potrwać kilka miesięcy, a nawet rok, bo utracone zaufanie nie jest tak łatwo odzyskać.
„You know what? You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them”.
  Odpowiedz
Na NIE Smile
  Odpowiedz
na NIE
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości