Podanie
Witam, mam na imię Mateusz i pochodzę ze Śląska idę teraz do 3 klasy gimnazjum czyli mam 15 lat ,ale pod koniec stycznia 16 urodziny więc pomyślałem, że napiszę podanie na admina. Na co dzień trenuję tajski boks, jeżdżę rowerem po górach i prowadzę swój kanał na youtube. Jestem osobą pomagającą i szanującą innych pod warunkiem, że inni mnie szanują. Nie jestem osobą która szuka problemu lub błędu w drugiej osobie. Administratorem byłem na dwóch serwerach (AWP, MG) czyli jakieś tam doświadczenie posiadam. Na serwerze JB gram od 2015 roku i grałem do kwietnia 2016 (300h przegrane) jacyś gracze na pewno mnie pamiętają ,ale nie duża ilość ponieważ zmienił mi się głos przez ten rok przerwy. Tydzień temu czy dwa powróciłem na nową edycję (15 godzin przegrane na nowej edycji!) W normalnie dni siedzę na serwerze jakieś 3h dziennie, ale zdarza się, że posiedzę cały dzień albo i też tylko chwile. Jestem w stanie wyjść z jakieś gry lub mm'a w cs aby zrobić porządek na serwerze gdyby nie było admina! 
Mój steam ID: STEAM_1:1:108082261
Z góry dziękuje jak to ktoś przeczyta. Smile
Minimalny wiek: 16 lat.. Podanie mi się podoba, ale raczej nie robimy wyjątków Smile
Zgłoś się w styczniu, po drugie nie polecam pisać podania gdy przez brata nie mozesz być na serwerze 3/4 czasu w tygodniu
3/4 czasu dlaczego? Każdy z nas ma osobne komputery i pokoje jedyne co to mamy te same wifi, ale jak trzeba będzie to moge z telefonu udostępniać internet

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości