Podanie na J@
Imię: Mateusz
Nick: Stulej

Dlaczego właśnie Ty miałbyś zostać J@ ?: Jestem ogarniętym gościem, który dobrze dogaduje się z innymi graczami Wink Zawsze chętnie służę dobrą radą i często jestem na serwerze. 
Doświadczenie w Byciu J@: Nie mam, ale myśle, że jestem wystarczająco ogarnięty żeby sobie z tym poradzić ;p A po za tym kiedyś zawsze musi być ten pierwszy raz, a im wczesnie tym lepiej ;p
Ile potrafisz dziennie przesiadywać na serwerze?: W ostatnim czasie było to nawet 8-10 godzin, ale nie trenowałem. Myśle, że 4-8h będę, przynajmniej do końca wakacji Wink
Jaką masz Znajomość Regulaminu ? [1/10] : 9
Co chciałbyś zrobić dla Serwera? : Chciałbym naprowadzić na dobrą drogę, lub usunąć z gry osoby, które pobłądziły. Co prawda jest teraz paru adminów i nowe funkcje, ale w grze tak jak na boisku zawsze znajdzie się jakaś luka którą trzeba usunąć Big Grin
Parę zdań o Sobie [3 Zdania złożone] : Mam na imię Mateusz i mam 18 lat. Interesuje się sportem i ładnymi  dziewczynami (oczywiście każda jest ładna na swój sposób Tongue) Gram w rugby i od 3 lat chodzę na siłownie - całe życie masa!  Cool

Wymagania

Minimum 15 lat. Tak
Sprawny mikrofon. Tak
Składka [Zakup Vipa]. Tak
Minimum 15h przegranych na serwerze. Tak
Aktywność na forum. Teraz już będzie Wink

Pozdro!! Wink
Na TAK Big Grin
Jestem na Tak
Jestem na tak ^^ #Magik ^^
Na TAK
Jestem na TAK osoba bardzo pozytywna.