Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie o J@.
Imię: Bartłomiej
Nick: Kajzerka
Dlaczego właśnie Ty miałbyś zostać J@: Jestem lubiany na serwerze HNS. Pomagam nowym osobą a czasami tym starszym. Przede wszystkim chce aby serwer HNS było co raz lepszy.
Doświadczenia w byciu J@: Nigdy nie byłem,  ale warto spróbować.
Ile potrafisz dziennie przesiadywać na serwerze?:Codziennie mogę 2-3h w godzinach wieczornych a w weekendy 3-9h.
Jaką masz znajomość Regulaminu? : (Wypisz punkty których nie rozumiesz) Rozumiem wszystkie i akceptuję.
Co chciałbyś zrobić dla Serwera?: Chciałbym pomagać na serwerze nowy członkom, ale również i tym starszym, pomagać w zarządzaniu serwera oraz wyrzucać i mutować toxiców.
Parę zdań o sobie [3 zdania złożone]: Lubię projektować strony i składać komputery. Gram w gry komputerowe najczęściej GTA V i CS:GO, lecz czasami gram w Fortnite. Mam dziewczynę z którą jestem szczęśliwy na razie.
Smile
Odpowiedz
Na Neutral, z naciskiem na Tak.
Odpowiedz
(01-04-2018, 21:26)Kajzerka napisał(a): w weekendy 3-9h.

Neutral, nie wierze, że będziesz siedział tyle czasu na serwerze.
Odpowiedz
(01-04-2018, 21:59)Cr4SheR napisał(a): Na Neutral, z naciskiem na Tak.

Jestem w stanie być  tyle na serwerze. Jeśli mi nie wierzysz to już nie moja sprawa.
Odpowiedz
Niestety na nie. Żadko go widuje
Odpowiedz
(01-04-2018, 22:32)HypeR napisał(a):

Podpinam się do kolegi HypeRa Wink
Odpowiedz
Na okres próbny jak najbardziej na TAK, przyda się paru nowych adminów.

Może być ciężko w to uwierzyć ale jak ma się cały dzień wolny można naprawdę sporo grać. Ja w wakacje jak zaczynałem grać w csa potrafiłem grać na hns nawet po 10h dzień w dzień, teraz sam nie wiem jak to możliwe ale jednak się da ;p
Odpowiedz
(01-04-2018, 23:31)Stulej napisał(a): Na okres próbny jak najbardziej na TAK, przyda się paru nowych adminów.

Może być ciężko w to uwierzyć ale jak ma się cały dzień wolny można naprawdę sporo grać. Ja w wakacje jak zaczynałem grać w csa potrafiłem grać na hns nawet po 10h dzień w dzień, teraz sam nie wiem jak to możliwe ale jednak się da ;p

Napisałem 3-9h np: rano sobie wejdę po południu sprawy prywatne a wieczorkiem znowu, ale okej rozumie, że na razie nie mam co się starać.
Odpowiedz
Na tak
Odpowiedz
Niestety na nie może miałem tydzień przerwy no ale wcześniej mało go widziałem a grałem dość dużo
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości