Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanko
Imię: Karol
Nick: Kicked
Dlaczego właśnie Ty miałbyś zostać J@ ?:  Doświadczenie, którego nikt mi nie jest w stanie odmówić wpływa na korzyść mojej osoby w rekrutacji na stanowisko młodszego administratora serwera. Jestem charakterystyczną postacią naszej społeczności i jestem kojarzony przez dużą jej część, dzięki czemu ponowne zaakceptowanie mnie na posadzie administratorskiej nie powinno wywołać większego poruszenia, a jeśli tak to pozytywne. Chcę uczestniczyć w dalszym rozwoju naszego serwera, powtarzam naszego, gdyż stawiam się na równi z każdym innym użytkownikiem o niższej randze nikogo nie faworyzując. 
Doświadczenie w Byciu J@: Duże doświadczenie zdobyte wcześniej pełniąc funkcję administracyjną. Znaczny czas jako admin, dzięki awansowaniu o stopień wyżej w ustalonej hierarchii z pozycji młodszego administratora.
Ile potrafisz dziennie przesiadywać na serwerze?: Zdarzały się dni, które spędzałem na serwerze od bladego świtu do samej nocy, aktualnie nadal jestem w stanie spędzić odpowiednią ilość godzin by wyrobić normę, a nawet ją zawyżyć.
Jaką masz Znajomość Regulaminu ? : Doskonale rozumiem reguły przypisane dla serwera, stosowałem się do nich i nadal będę rygorystycznie ich przestrzegać.
Co chciałbyś zrobić dla Serwera? : Chciałbym udoskonalić tryb proponując najoptymalniejsze rozwiązania oraz wnosząc ciekawe pomysły w nasze szeregi.
Parę zdań o Sobie [3 Zdania złożone] : Szanuję starsze osoby i nieraz proponuję im pomoc przykładowo w przeprowadzaniu starszych babci przez pasy. Bardzo lubię swoje koleżanki i kolegów, staram się być dla nich życzliwy jak tylko mogę. Czasami jestem uparty, co może być negatywnie odbierane, ale ja uważam to za pozytywną cechę, trzeba być upartym by zdobywać zamierzone w życiu cele.
No siema ziomek oczywiscie ze na tak ty to kozak Smile
Siema Puszyty ja na Tak. Jak ty kozak jesteś Wink

: Szanuję starsze osoby i nieraz proponuję im pomoc przykładowo w przeprowadzaniu starszych babci przez pasy.ale z tym to przesadziłeś Big GrinBig Grin
Nie wiem nie znam
jak on kozak chyba
Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat zamknięty przez "Brum Brum

Powód: " Podanie odrzucone."

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości