Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na J@ ~Nex
Imię: Adam
Nick: Nex
Dlaczego właśnie Ty miałbyś zostać J@ ?: Zachęcał mnie do tego kiedyś pewien admin, lecz dodatkowo, chcę wykorzystać moją dużą aktywność w ostatnim czasie i pomóc w ogarnianiu serwera.
Doświadczenie w Byciu J@: Dość często miałem admina na serwerach w cs go, zacząłem już w 2017 na serwerze deathrun(upadł z powodu pewnego opiekuna), następnie na serwerze 4fun (serwer został wyłączony z decyzji właściciela), a ostatnio miałem na serwerze AWP+NS+BH (zrezygnowałem z powodu licznych nieporozumień z właścicielem i jednym adminem)
Ile potrafisz dziennie przesiadywać na serwerze?: Myślę, że jestem w stanie przebywać nawet po 2/3 godziny dziennie.
Jaką masz Znajomość Regulaminu ? : 10/10
Co chciałbyś zrobić dla Serwera? : Chciałbym pomóc w utrzymywaniu dobrej atmosfery oraz powstrzymywać graczy od łamania regulaminu. Dodatkowo chcę sprawić, aby nowi gracze nie zniechęcili się do serwera, a starzy coraz częściej na niego wchodzili.
Parę zdań o Sobie [3 Zdania złożone] : Nazywam się Adam i interesuje się grami komputerowymi, siłownią oraz muzyką (głównie polski rap). Pierwszy raz na serwer rank mode wszedłem w czerwcu, a od listopada gram już tu stale i można mnie spotkać prawie codziennie. W CS:GO gram już jednak 5 lat i zdążyłem się wiele nauczyć, nie tylko od strony gracza, lecz również jako admin, czy nawet potrafię skonfigurować jakieś pluginy (uczę się programować, więc może i nawet dałbym radę jakiś prosty napisać).
Dobra gościu stara Cie kijem ** es elo
Brum Brum napisał 12-02-2021, 23:49:
Kulturę zachowaj.
Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat zamknięty przez "Brum Brum

Powód: " Przyjęty na okres próbny,"

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości