Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja J@
#1
Imię: Dominik
Nick: BladyOfficial
Wiek: 20
Dlaczego właśnie Ty miałbyś zostać J@ ?: Chciałbym pomóc w pilnowaniu serwera jak i w jego rozwoju.
Doświadczenie w Byciu J@: Prowadziłem swój serwer i byłem też adminem na kilku innych serwerach.
Ile potrafisz dziennie przesiadywać na serwerze?: Dziennie mogę przesiadywać po kilka godzin.
Jaką masz Znajomość Regulaminu ? :  (Wypisz punkty których nie rozumiesz) Regulamin w miarę znam przeczytałem go parę razy.
Co chciałbyś zrobić dla Serwera? : Chciałbym pomóc w jego rozwoju oraz pilnować serwera czy wszyscy przestrzegają regulaminu.
Parę zdań o Sobie [3 Zdania złożone] : Witam! Mam na imię Dominik, pochodzę z województwa Zachodniopomorskiego. Interesuję się wędkarstwem jak i motocyklami. Zajmuję się również tworzeniem amatorskich grafik. Myślę że jestem człowiekiem spokojnym, ale nie mi to oceniać.
#2
Chciałbym kiedyś pasjonować się wędkarstwem jak Twoja osoba.
Niby tylko zainteresowanie, ale daje nam to bardzo dużo do zrozumienia w procesie rekrutacyjnym.
Wędkarstwo to dziedzina spokoju i szeroko pojętego opanowania w jego zakresie. Wartości niezbędne w prawidłowym funkcjonowaniu na posadzie
młodszego administratora, gdzie znajdzie się w pierwszym czasie masa krytyki i nowe doświadczenia którym trzeba aktywnie wyjść naprzeciw.

Zainteresowanie motocyklami kojarzy mi się z głośnym dźwiękiem, czymś charakterystycznym na co zwraca się często uwagę, może to też sugerować pewną cechę Twojego zachowania i nie chodzi tu o bycie głośnym, a na zwracanie uwagi na swoją osobę. Pamiętajmy, że będąc administratorem, nasi gracze muszą postrzegać Twoją personę wyżej niż jako kogoś przeciętnego, neutralnego w oczach.

Mimo, że nie kojarzę Cię jakoś szczególnie to w mojej ocenie powinieneś dostać szansę za same podanie, które zostało w miarę poprawnie skonstruowane.
#3
Na tak
#4
Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat zamknięty przez "Brum Brum

Powód: " Podanie odrzucone. Pograj na serwerze trochę dłużej i napisz podanie ponownie."


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości