Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja J@
Imię: Dominik
Nick: BladyOfficial
Dlaczego właśnie Ty miałbyś zostać J@ ?: Chciałbym pomóc w pilnowaniu serwera jak i w jego rozwoju.
Doświadczenie w Byciu J@: Prowadziłem swój serwer i byłem też adminem na kilku innych serwerach.
Ile potrafisz dziennie przesiadywać na serwerze?: Dziennie mogę przesiadywać po kilka godzin.
Jaką masz Znajomość Regulaminu ? :  (Wypisz punkty których nie rozumiesz) Regulamin w miarę znam przeczytałem go parę razy.
Co chciałbyś zrobić dla Serwera? : Chciałbym pomóc w jego rozwoju oraz pilnować serwera czy wszyscy przestrzegają regulaminu.
Parę zdań o Sobie [3 Zdania złożone] : Witam! Mam na imię Dominik, pochodzę z województwa Zachodniopomorskiego. Interesuję się wędkarstwem jak i motocyklami. Zajmuję się również tworzeniem amatorskich grafik. Myślę że jestem człowiekiem spokojnym, ale nie mi to oceniać.
Chciałbym kiedyś pasjonować się wędkarstwem jak Twoja osoba.
Niby tylko zainteresowanie, ale daje nam to bardzo dużo do zrozumienia w procesie rekrutacyjnym.
Wędkarstwo to dziedzina spokoju i szeroko pojętego opanowania w jego zakresie. Wartości niezbędne w prawidłowym funkcjonowaniu na posadzie
młodszego administratora, gdzie znajdzie się w pierwszym czasie masa krytyki i nowe doświadczenia którym trzeba aktywnie wyjść naprzeciw.

Zainteresowanie motocyklami kojarzy mi się z głośnym dźwiękiem, czymś charakterystycznym na co zwraca się często uwagę, może to też sugerować pewną cechę Twojego zachowania i nie chodzi tu o bycie głośnym, a na zwracanie uwagi na swoją osobę. Pamiętajmy, że będąc administratorem, nasi gracze muszą postrzegać Twoją personę wyżej niż jako kogoś przeciętnego, neutralnego w oczach.

Mimo, że nie kojarzę Cię jakoś szczególnie to w mojej ocenie powinieneś dostać szansę za same podanie, które zostało w miarę poprawnie skonstruowane.
Na tak
Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat zamknięty przez "Brum Brum

Powód: " Podanie odrzucone. Pograj na serwerze trochę dłużej i napisz podanie ponownie."

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości