Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
skarga na mamut
dostalem niedawno kick'a od mamut'a za nazwaniem go spocencem, wbilem na serwer i napisal takie cos ,,[J@]  [TenLepszy] Mamut : widzisz że mam wyjebane na cb a ty coś pierdolisz", a tera dostalem bana za napisanie na chat teamowym cos o tym ze jest piz*a i od razu chcialbym podziekowac nje za sprzedanie mnie na pw, oraz chcialbym dodac, ze kiedys on wyzywal mnie ciagle od tryhardow, spoconych pi*d, debila ktory tylko potrafi tryhardowac na serwerze i nic wiecej robic w swiecie
Odpowiedz
Po pierwsze wbijasz i ciągle mnie zaczepiasz jakimiś słowami typu spoceńcu na czacie nie reagowałem na to nawet z tb nie gadałem a ty dalej to robiłeś to dałem ci kicka. dowód mam na to jak mnie nazwałeś na czacie teamowym ,więc dałem ci bana i tyle w tym temacie moim zdanie ban słuszny .
Odpowiedz
(10-11-2020, 22:33)Mamut (2) napisał(a): Po pierwsze wbijasz i ciągle mnie zaczepiasz jakimiś słowami typu spoceńcu na czacie nie reagowałem na to nawet z tb nie gadałem a ty dalej to robiłeś to dałem ci kicka. dowód mam na to jak mnie nazwałeś na czacie teamowym ,więc dałem ci bana i tyle w tym temacie moim zdanie ban słuszny .
nie chodzi o bana tylko o to jak sie zachowywales i dajesz kicka za drobnostke typu spoceniec, a te slowo czyli spoceniec powiedzialem tylko kilka razy
Odpowiedz
ja?? typie nie odzywałem sie do cb a ty ciągle piłeś do mnie? że ci napisałem że "mam wyjebane na cb a ty ciągle coś pierdolisz do mnie"? dostałeś kicka bo mnie prowokowałeś i tyle
Odpowiedz
Wyjdź na dwór spoceniec
Odpowiedz
(10-11-2020, 23:11)Mamut (2) napisał(a): ja?? typie nie odzywałem sie do cb a ty ciągle piłeś do mnie? że ci napisałem że "mam wyjebane na cb a ty ciągle coś pierdolisz do mnie"? dostałeś kicka bo mnie prowokowałeś i tyle
jak sie kiedys zachowywales, wyzywales mnie i chuja dostawales ani muta, ani gaga, ani bana i gdzie tu sprawiedliwosc?
Odpowiedz
więc nie mów że sie wczoraj źle zachowywałem... bo ty sie tak zachowywałeś ja niczym nie zawiniłem <3
Odpowiedz
JEST!!! W końcu jakaś drama do przeczytania była bo nie mam co robić o 1 w nocy Wink 
No bo nudą wieje no xD
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości