Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie 2
Imię: Rafał
Nick: UnknownTM
Dlaczego właśnie Ty miałbyś zostać J@ ?: Bardzo ciekawy tryb któremu brakuje większej aktywności administracji na serwerze.Więcej niżej  
Doświadczenie w Byciu J@: Zasiadałem w roli administratora/moderatora/H@ od 11 roku życia,znam wszystkie komendy source mod'a (poza customowymi).Potrafię obsługiwać komendy cvar_ .
Ile potrafisz dziennie przesiadywać na serwerze?: 1-4 godziny aktualnie,może się to różnić w zależności od moich planów z danego dnia.
Jaką masz Znajomość Regulaminu ? :  Wszystko zrozumiane.
Co chciałbyś zrobić dla Serwera? : Karać tych którzy łamią regulamin,kontrolować czat głosowy+Zaprosiłem kilku znajomych na serwer.
Parę zdań o Sobie [3 Zdania złożone] : Tak jak w poście "przywitaj się".Nazywam się Rafał 19 lat Górny Śląsk.Ukończyłem Liceum Mundurowe i liczę na dostanie się do szkół podoficerskich w bliskiej przyszłości.Aktualnie zajmuję się sobą,jakiś czas temu pożegnałem się z pracą przez powody osobiste i mam przez to dużo czasu wolnego.Mam 2900 godzin w cs:go na moim głównym koncie licząc wszystkie pozostałe wychodzi na jakieś ~4000 godzin.Ostatnie podanie było trochę przykre bo kilka osób było smutnych na mój temat ale liczę że teraz będzie lepiej Smile 

Ps.Jeżeli komuś będzie przeszkadzać skopiowane podanie powiem tylko że jest skopiowane ponieważ nic się nie zmieniło u mnie przez ten czas Wink 
Odpowiedz
Jestem na NIE Wink
Odpowiedz
Mimo tego, że nie spędzam dużo czasu na tym serwerze to za każdym razem widzę Cię na nim i to oznaka, że Ci zależy, a to bardzo dobrze o Tobie świadczy.
DISCORD:
DECTRO#0359
Odpowiedz
Na tak Big Grin
Odpowiedz
(13-09-2020, 21:50)UnknownTM napisał(a): na NIEE
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości