Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie/Makku
Exclamation 
Imię: Wiktor ✔️
Nick:♕ℳ𝒶𝓀𝓀𝓊♕

Dlaczego właśnie Ty miałbyś zostać J@ ?: Chciałbym zostać administratorem tej że owej serwerowni na której bardzo przyjemnie mi się gra z następujących powodów: Chciałbym pomoc w rozwoju serwera aby ten stawał się coraz lepszy i grało na nim więcej osób, mile rozmawia mi się z innymi graczami i mam z nimi dobry kontakt. Siedzę dość spory czas na serwerze a także grałem na wcześniejszej edycji studioadept.net choć byłem uważany za takiego dzieciaka który prosi o strażnika no ale cóż, było minęło.Tak na koniec tego podpunktu chciałbym dodać że  się poprawiłem choć może po mnie tego nie widać bo przecież to makku no ale przez te ostatnie 2 tygodnie dużo rzeczy zrozumiałem i przemyślałem i postanowiłem poprawić swoje zachowanie i nie być takim natrętnym, reagującym na głupie zaczepki jak na mój wiek itp.

Doświadczenie w Byciu J@: Adminowałem sporo razy jako administrator w CS:GO lecz także w innych grach takich jak: GTA V fivem itp. więc sądzę że doświadczenie w byciu adminem jest dość spore.

Ile potrafisz dziennie przesiadywać na serwerze?: Na serwerze potrafię siedzieć po 7/8 godzin lecz czasami wychodzę gdy są nudne mapy i wracam na następną. Zależy to też od tego czy nie mam nic innego do roboty niż granie bo czasami idę pobiegać, poćwiczymy bo niestety teraz siłownia zamknięta więc trzeba ćwiczyć w domu ale jeśli mam wolny czas to lubię posiedzieć i pograć ze znajomymi luz kolegami z serwera.

Jaką masz Znajomość Regulaminu ? :  (Wypisz punkty których nie rozumiesz) Wszystkie podpunkty jak najbardziej rozumiem, przeczytałem je uważnie, przeanalizowałem i je akceptuję.

Co chciałbyś zrobić dla Serwera? : Tak jak napisałem troszeczkę wyżej to chciałbym pomóc serwerowi w rozwoju, może podsunąć jakiś pomysł który najdzie mi na myśl itd.

Parę zdań o Sobie [3 Zdania złożone] : No to tak, nazywam się Wiktor, mieszkam w Łodzi niedaleko zelowa. Mam 16 lat i uczęszczam do 2 klasy technikum na kierunku informatyczno-technicznym. Lubię uprawiać różne sporty między innymi: trening siłowy, piłka nożna, siatkówka, biegi. W wolnym czasie spędzam czas na komputerze i gram w gry.

Chciałbym dodać tylko że naprawdę się zmienłem i sądzę że taki np. mamut zmienił do mnie nastawienie lub kicked. 
Parę zdań o sobie: Mam 16 lat
?
(24-06-2020, 16:35)Kicked napisał(a): Wiek: Ukończone 17 lat
Parę zdań o sobie: Mam 16 lat
?
XD
Zapomniałem zmienić xDDD bo nie przeczytałem tylko zmieniłem wiek i zmieniłem kolory więc nie zwracajcie na to uwagi xDDDDD. Mój świat zapędzony xD
Ale kolorowe potanie xddd
dla mnie jesteś tym samym natrętnym makku...
nic się nie zmieniłeś ...
na nie
Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat zamknięty przez "Brum Brum

Powód: " Podanie odrzucone."

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości