Ocena w膮tku:
  • 0 g艂os贸w - 艣rednia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Maku艂owicza 馃枻
Star 
Imi臋: Wiktor 鉁旓笍
Nick:鈾曗劤饾挾饾搥饾搥饾搳鈾

Wiek: Uko艅czone 16lat, 17 zostanie uko艅czone w listopadzie.
Dlaczego w艂a艣nie Ty mia艂by艣 zosta膰 J@ ?: Chcia艂bym zosta膰 administratorem tej 偶e owej serwerowni na kt贸rej bardzo przyjemnie mi si臋 gra z nast臋puj膮cych powod贸w: Chcia艂bym pomoc w rozwoju serwera aby ten stawa艂 si臋 coraz lepszy i gra艂o na nim wi臋cej os贸b, mile rozmawia mi si臋 z innymi graczami i mam z nimi dobry kontakt. Siedz臋 do艣膰 spory czas na serwerze a tak偶e gra艂em na wcze艣niejszej edycji studioadept.net cho膰 by艂em uwa偶any za takiego dzieciaka kt贸ry prosi o stra偶nika no ale c贸偶, by艂o min臋艂o.Tak na koniec tego podpunktu chcia艂bym doda膰 偶e聽聽si臋 poprawi艂em cho膰 mo偶e po mnie tego nie wida膰 bo przecie偶 to makku no ale przez te ostatnie 2 tygodnie du偶o rzeczy zrozumia艂em i przemy艣la艂em i postanowi艂em poprawi膰 swoje zachowanie i nie by膰 takim natr臋tnym, reaguj膮cym na g艂upie zaczepki jak na m贸j wiek itp.

Do艣wiadczenie w Byciu J@: Adminowa艂em sporo razy jako administrator w CS:GO lecz tak偶e w innych grach takich jak: GTA V fivem itp. wi臋c s膮dz臋 偶e do艣wiadczenie w byciu adminem jest do艣膰 spore.

Ile potrafisz dziennie przesiadywa膰 na serwerze?: Na serwerze potrafi臋 siedzie膰 po 7/8 godzin lecz czasami wychodz臋 gdy s膮 nudne mapy i wracam na nast臋pn膮. Zale偶y to te偶 od tego czy nie mam nic innego do roboty ni偶 granie bo czasami id臋 pobiega膰, po膰wiczymy bo niestety teraz si艂ownia zamkni臋ta wi臋c trzeba 膰wiczy膰 w domu ale je艣li mam wolny czas to lubi臋 posiedzie膰 i pogra膰 ze znajomymi luz kolegami z serwera.

Jak膮 masz Znajomo艣膰 Regulaminu ? : 聽(Wypisz punkty kt贸rych nie rozumiesz) Wszystkie podpunkty jak najbardziej rozumiem, przeczyta艂em je uwa偶nie, przeanalizowa艂em i je akceptuj臋.

Co chcia艂by艣 zrobi膰 dla Serwera? : Tak jak napisa艂em troszeczk臋 wy偶ej to chcia艂bym pom贸c serwerowi w rozwoju, mo偶e podsun膮膰 jaki艣 pomys艂 kt贸ry najdzie mi na my艣l itd.

Par臋 zda艅 o Sobie [3 Zdania z艂o偶one] : No to tak, nazywam si臋 Wiktor, mieszkam w 艁odzi niedaleko zelowa. Mam 16 lat i ucz臋szczam do 2 klasy technikum na kierunku informatyczno-technicznym. Lubi臋 uprawia膰 r贸偶ne sporty mi臋dzy innymi: trening si艂owy, pi艂ka no偶na, siatk贸wka, biegi. W wolnym czasie sp臋dzam czas na komputerze i gram w gry.

Tak na koniec to chcia艂bym prosi膰 o du偶a ilo艣膰 komentarzy pod tym podaniem 偶ebym m贸g艂 zobaczy膰 jak admini/gracze mnie postrzegaj膮 w ich zdaniu. Pozdrawiam 馃.
na plusik, dobry zawodnik
Ja na tak. Umie si臋 dogada膰, jest mi艂y i wgl spoko morda.
Ja na tak. Spoko morda
Par臋 zda艅 o Sobie [3 Zdania z艂o偶one] : No to tak, nazywam si臋 Wiktor, mieszkam w 艁odzi niedaleko zelowa. Mam 16 lat i ucz臋szczam do 2 klasy technikum na kierunku informatyczno-technicznym. Lubi臋 uprawia膰 r贸偶ne sporty mi臋dzy innymi: trening si艂owy, pi艂ka no偶na, siatk贸wka, biegi. W wolnym czasie sp臋dzam czas na komputerze i gram w gry.

Umiesz liczy膰 do 3?
no troch臋 napisa艂 Big Grin
Jestem na tak poniewa偶 makku pomaga nowym graczom np jak zbindowac sprinta.Nie wshodzi w sprzeczki ani nie wyzywa
Ale 偶e艣 ch艂opie du偶o napisa艂 xd
No musia艂em si臋 w ko艅cu postara膰 po moim zachowaniu itp 馃榿
Powiem tak, nie mam na razie jakiej艣 okre艣lonej decyzji. Wiem 偶e je艣li potrzeba to potrafisz si臋 zachowa膰 i pom贸c, ale czasem zachowujesz si臋 po prostu jak dziecko. Musisz te偶 zrozumie膰 偶e napisanie ilu艣 tam poda艅 nie pomo偶e Ci w dostaniu si臋 na J@, bo gdyby艣 mia艂 si臋 dosta膰 to dawno by艣 ju偶 tu by艂. Bo takie co艣 po prostu zniech臋ca do danego gracza, taka jest moja opinia. Na razie wstrzymam si臋 od okre艣lonej decyzji, zobaczymy co poka偶esz Smile

Skocz do:

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten w膮tek: 1 go艣ci