Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na J@
Imię: Mateusz
Nick: Mati1325
Dlaczego właśnie Ty miałbyś zostać J@ ?: Jestem mila pomocna osoba ktora zawsze lubi pomagac graczom.
Nigdy nie przeklinam i nie wyzywam innych graczy. Chcialbym pomoc w ogarnianiu serwera i pilnowac graczy by nie lamali regulaminu.
D
oświadczenie w Byciu J@: Posiadam Admina na 2 serwerach hns oraz posiadam/posiadalem te range na kilku serwerach only mirage/cod mod.
Ile potrafisz dziennie przesiadywać na serwerze?: W tygodniu z 2-4h w weekendy z 6 , często jestem dłużej na serwerze siega to nawet do 5h dziennie ale nie zawsze mogę tyle przesiadywać.
Jaką masz Znajomość Regulaminu ? : Przeczytalem go 2 razy i jest dla mnie zrozumialy.
Co chciałbyś zrobić dla Serwera? : Utrzymać serwer w ładzie i porządku, pomagac graczom oraz utrzymywac mila atmosfere na serwerze. 
Parę zdań o Sobie [3 Zdania złożone] : Mam na imię Mateusz mam 16 lat i mieszkam w niemczech od 4 lat. Gram w cs:go od 5 lat oraz jestem stalym bywalcem na serwerze hns od okresu ok. 3 lat.Obecnie uczeszczam jeszcze do szkoly.Lubie takze ogladac anime (weeb).
Na tak
Najlepsza osoba na to stanowisko
+imię
+wiek
+bicie małych dzieci
+ruchanie na kase
-chujowy głos
-wkurwiasz
-przeszkadzasz
-rzadko grasz
-nie jesteś miłą osobą i nie kłam w podaniu
-nie siedzisz 5h na serwie