Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie j@
Imię: Wiktor
Nick:✞ムMakkuム✞

Dlaczego właśnie Ty miałbyś zostać J@ ?: Chciałbym pomagać nowym graczom. Wiele osób zna mnie na serwerze, grałem kiedyś bardzo dużo, jestem mily, aktywny, towarzyski, kulturalny, dobrze się zachowuje i jeśli ktoś ma jakiś problem próbuje z nim go rozwiązać.Lubie przesiadywać na serwerze lecz gdy admin pójdzie np na mma to zostaje sam a sam sobie nie poradzę z osobami które się wyzywają lub wchodzą na tekstury. Umiem nadawać słusznie bany, muty, gagi.

Doświadczenie w Byciu J@: Byłem dość sporo razy i na jednym serwerze jestem cały czas od paru miesięcy.

Ile potrafisz dziennie przesiadywać na serwerze?: od 3-5h w weekendy ok. Od 6-10h.
Jaką masz Znajomość Regulaminu ? :  (Wypisz punkty których nie rozumiesz) 10/10 bez problemu.

Co chciałbyś zrobić dla Serwera? : chciałbym pomóc administracji w utrzymywaniu i ulepszaniu serwera by ten dobrze się rozwinął i każdemu dobrze się grało.
Parę zdań o Sobie [3 Zdania złożone] : Jak juz wspomniałem nazywam się Wiktor  i mam 16 lat. Moim hobby jest granie w gry komputerowe oraz sport (między innymi siatkówka.) W wolnym czasie chodzę na siłownię i jeżdżę wyczynowo na rowerze. Myślę że moje podanie się spodoba i będzie słusznie rozpatrzone :>.

PS. Mam aktualnie ok.135h w dwa tygodnie :v
PS2. Mam nadzieję że dacie mi szansę np tydzień próbny Tongue
Na nie. Za mało godzin spędzonych na serwerze..
jestem mily, aktywny, towarzyski, kulturalny, dobrze się zachowuje
tzn. wyzywasz ludzi po wbiciu na serwer.
Na nie
Słucham ? XDDDDDD
Na Tak.
-Miły,
-Ogarnięty,
-Nie wyzywa.
na tak
+umie zachować kulturę
+lubię go
+bo tak
+bo można
-bo i tak odrzuci

*****************************************************************SPOILER********************************************************************************

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat zamknięty przez "Brum Brum

Powód: " Podanie odrzucone."
niezle niezle
Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat zamknięty przez "Brum Brum

Powód: " Podanie odrzucone"

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości