Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanko hns
Imię:Kuba/Jakub jak kto woli
Nick: Leon
Dlaczego właśnie Ty miałbyś zostać J@ ?:Jestem osobą ogarnięta konsekwętna potrafię nadać muty bany gagi.Spełniam wymagania mam dobry kontakt z graczami.
Doświadczenie w Byciu J@: Miałem nie raz na różnych sieciach 
Ile potrafisz dziennie przesiadywać na serwerze?Tongueóki co jestem w stanie po 10-12 godzin w dni szkolne (bo teraz mam ferie) jestem w stanie przesiedziec od 4-6 godzin.
Jaką masz Znajomość Regulaminu ? :  Znam cały bez problemu ;v 
Co chciałbyś zrobić dla Serwera? Tongueomóc w utrzymaniu porządku na serverze.Mówie tu o kulturze nie których graczy O wchodzeniu na txt O obrażaniu, sprzedawaniu.Takie sytuacje wystepuja bardzo często na większość mapach. A administracja jest żadko na serverze.Pochwale się też znajomośćią SM Skromne 5/10 Amatorsko też pisze pluginy Ale tak Lipnie jeszcze wychodzi.
Parę zdań o Sobie Mam na imię kuba moim hobby jest granie w gry komputerowe.Trenuje równiez piłkę koszykową w klubie.Amatorsko jeżdżę na nartach.Lubie pomagać innym.Pasjonuje się również jazdą konną.Czytam też książki najlepszą tematyką są kryminały.W przyszłości chciałbym zostać muzykiem takie moje marzonko.

Wymagania spełniam chociaż czasami problemy z mikrem Ale jestem w stanie ogarnąć serva za pomocą msay, csay I psay. 

Kontakt-https://steamcommunity.com/profils/76561198928612136

Za P mi sie wtawia buźka nie wiem czemu ;c
Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat zamknięty przez "Brum Brum

Powód: " Podanie odrzucone."

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości