2 Podanie na Juniorka!

Napisany przez ,
2 Podanie na Juniorka!

Offline Lodomir

Hej nazywam się Marcin, mam 14 lat w tym roku 15 i mieszkam w Gdańsku. Mój nick na Steam'ie to ♕LoDoMiRoR♕ #brat Mikola (STEAM_0:1:205783288), na serwerze gram od roku (mam ok. 200 h ze starym kontem), znam regulamin i bardzo chciałbym karać jak i nagradzać graczy serwera JB (Jail Break). Teraz tak bardziej o mnie w tym roku kończe 15 lat jak mówiłem. Interesuję się piłką nożną, jak innymi sportami ale jak przychodzę do domu to gram w JB Studio Adept. Admina miałem, też na innych serwerach np. surf, JB, Zobier Mod. Na serwerze pomagam nowym graczom, jeśli mam jakąś broń do buntów to oddaje innym graczom itp.  Jeśli mam wardena i wydaję polecenia to czasem powtarzam powoli ,czasem kilka albo wyjaśniam o co chodzi. Na serwerze gram 2-3 godz. dziennie, czasem nawet 5-6. Mam duże znajomości na serwerze, większość moich znajomych (ok. 60) jest z serwera JB Studio Adept!!

Big Grin Pozdrawiam Marcin!  Big Grin

Offline Kegerowsky

Na nie, podanie nie spełnia zasad rekrutacji. Bez urazy ale według mnie nie będziesz dobrym adminem oraz informacja ilu masz znajomych z serwera jest tutaj całkowicie zbędna.
Nie wiem

Online SeVile

1. Nie widze cie w roli admina. Dzisiaj na serwerze dostales ode mnie silenca za spam. Na NIE.
2. Nie spelnia regulaminu.

Zamykam Smile

Offline StudioADEPT.net BOT

Automatycznie wygenerowana wiadomości
Ten wątek został zamknięty przez moderatora @"SeVile".

Powód: Podanie nie spełnia regulaminu

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,
Pozdrawia ekipa StudioADEPT.net

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

Menu