Podanie na j@ by Adam

Napisany przez ,
Podanie na j@ by Adam

Offline Vem0

1. SteamID: STEAM_1:0:99966194

2. Imię: Adam

3. Nick:Vem0 ☺

4. Wiek: 16

5. Dlaczego właśnie Ty miałbyś zostać J@ ?: Bardzo dobrze ogarniam sm, umiem dogadać się z ekipą jak i innymi graczami. Bardzo dużo też pomagam innym graczom. Jestem osobą cierpliwą, ogarniętą, mądrą.

6. Doświadczenie w Byciu J@[Podaj nazwy serwerów, bądź sieci]:  J@ w zasadzie nie byłem ale byłem Adminem na Katujemy.eu

7. Ile potrafisz dziennie przesiadywać na serwerze?: Od 14 do 17-18 

8. Jaką masz Znajomość Regulaminu ? [1/10] : 8-9 bo trochę tego jest

9. Co chciałbyś zrobić dla Serwera? : Bardzo go wspomóc za przez kupywanie VIP albo i składki Admina jak takie coś u was istnieje. Chciał bym też ogarną wyzwiska na serwerze itp.

10. Parę zdań o Sobie [3 Zdania złożone] : Jestem osobą kulturalną, ogarniętą, mądrą i nie jak inni ludzie krzyczą przez mikra albo i przezywają ja taki nie jestem. Bardzo dobrze dogaduję się z ekipą i innymi ludzmi, Lubię sb postrzelać  heady  na awp. Lubię sb pograć z kolegami w siatkę albo piłkę nożną. Na serwer zaprosił mnie kolega zobaczyłem że ogar admini serwer też ogar i gram aż do teraz Big Grin.
    Pozdrawiam.Adam
Wymagania:
  • Minimum 15 lat+
  • Sprawny mikrofon+
  • Składka [Zakup Vipa]+
  • Minimum 15h przegranych na serwerze+
  • Konto musi istnieć od przynajmniej tygodnia+

Offline Koraks

Składka adminowska = kupione coś w !vip. Jako, że na OnlyAWP jest tylko VIP to kupno vipa = zapłata składki.
TorChat : 6umyifiwdd6wbpiz
E-Mail : [email protected]

Offline StudioADEPT.net BOT

Automatycznie wygenerowana wiadomości
Ten wątek został zamknięty przez moderatora @"Koraks".

Powód: Rekrutacja na admina off

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,
Pozdrawia ekipa StudioADEPT.net

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

Menu